Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog / Bouvier Bernois

Silvestr na horách

03.01.2016 18:45

Nový rok jsme zahájili na Psím silvestru na chatě Prim v Deštném v Orlických horách. Naše rodinná výprava čítala 6 členů - mě, manžela, naše dva mladší syny Marka ( 10 let) a Martina ( 4 roky) a naše dvě psí holčičky - Felinku a Ladynku. 

Počasí bylo opravdu neobvyklé. Přivítalo nás na první pohled babí léto - slunce, dobytek na pastvinách, nádherné procházky prosluněnou přírodou. Jen opadané listí na okrajích lesa dávalo vědět, že podzim už si vybral svůj čas, ale jinak jsme si užívali všeho, co nám příroda nabízela, k procházkám a odpočinku.

Navíc skvělé zázemí chaty Prim a pohodový domácký provoz pod vedením majitelů - rodiny Štěpánových - též chovatelů berňáčků - nás hýčkalo a všichni jsme si jej s chutí dopřávali.

Na sjezdovce byly zbytky technického sněhu, které našim dvounohým i čtyřnohým dětem poskytly první zimní radovánky roku 2015.

Když se ochladilo a bylo možno sjezdovky zasněžovat, ocitali jsme se jako mávnutím kouzelného proutku z podzimní přírody v zimní. Radost z toho měli všichni. Marek testoval snowboard, Martínek se vozil na talíři a obě holky dováděly okolo.

Díky nabídce rodiny Štěpánových jsme strávili nádherné dni v překrásném koutě přírody, na které budeme dlouho vzpomínat.

Kontakt

Ing.Vladimír Březovský, Mgr.Ivana Burianová, Miroslav Burian

vladimir.brezovsky@centrum.cz. fialka.krcman@seznam.cz. mira-burian@seznam.cz

Farského 25, Olomouc
Ke Království 154, Krčmaň

Burianová 776 842 100, 58 539 50 26,
Březovský 58 531 22 36,
Burian 776 89 14 18

Vyhledávání

Vytvořeno službou Webnode